Toimihenkilöt ja yhteystiedot

Johtokunta  tehtava@porkkalanampujat.fi

Puheenjohtaja

Jäsentodistukset

Ilkka Kervinen

040 511 6146

puheenjohtaja@porkkalanampujat.fi

Varapuheenjohtaja

Harrastustodistukset

Ampuma-asekouluttaja (AAK)

Peter Rönnberg

050 387 2953

varapuheenjohtaja@porkkalanampujat.fi

harrastustodistukset@porkkalanampujat.fi

Rahastonhoitaja
IDPA
Jäsenrekisteri

Jyrki Enho

0400 364413

rahastonhoitaja@porkkalanampujat.fi

idpa@porkkalanampujat.fi

jasenrekisteri@porkkalanampujat.fi

Practical

Kari Laaksonen

0440 494 240

practical@porkkalanampujat.fi

Sihteeri, www-sivujen päivitys

Johanna Herrala

050 911 8115

sihteeri@porkkalanampujat.fi

 

Hirvi- ja metsästysammunta

Asevastaava

Perinneaseet

Pasi Kesäniemi

040 480 2322

hirvi@porkkalanampujat.fi

Tiedotus, www-sivut

Marko Reinikainen 

040 072 7720

tiedotus@porkkalanampujat.fi

Ampumapöytäkirjat ja      käyttöilmoitukset, jäsenkortit

Mika Manninen

0400 766093

 
Muut vastuut   

Www-sivut, tekninen toteutus

Web Admin

 

webadmin@porkkalanampujat.fi

Muut toimihenkilöt   

Haulikko

Jani Nevanperä

040 540 4968

haulikko@porkkalanampujat.fi

Mustaruuti

yhteyshenkilö Ilkka Kervinen

040 511 6146

mustaruuti@porkkalanampujat.fi

Kivääri

Asevastaava

Matti Peippo

044 239 1227

kivaari@porkkalanampujat.fi

Siluetti

Niklas Lindberg

 

siluetti@porkkalanampujat.fi

Pistooli

Nuoriso

Torsti Annala

0500 946 897

pistooli@porkkalanampujat.fi

nuoriso@porkkalanampujat.fi

Ilma-aseet

Vesa Ennevaara

040 560 9696

ilma-aseet@porkkalanampujat.fi

    


Jäsenyyteen liittyvissä asioissa ota yhteyttä puheenjohtajaan. Tietojen muutokset jäsenrekisteriin mieluiten muutoslomakkeella.

Yhdistyksen postiosoitteet löytyvät yhdistys-sivulta. Kaikki sähköpostiosoitteet ovat muotoa rooli tai tehtävä (ät) porkkalanampujat.fi. Henkilökohtaisia etunimi.sukunimi-tyyppisiä osoitteita ei ole käytössä.