Toimihenkilöt ja yhteystiedot

Johtokunta  tehtava@porkkalanampujat.fi

Puheenjohtaja

Jäsentodistukset

Petteri Salo

 

puheenjohtaja@porkkalanampujat.fi

Varapuheenjohtaja

Harrastustodistukset

Ampuma-asekouluttaja (AAK)

Peter Rönnberg

0503872953

varapuheenjohtaja@porkkalanampujat.fi

harrastustodistukset@porkkalanampujat.fi

SihteeriJani Mäkijouppila sihteeri@porkkalanampujat.fi
RahastonhoitajaPetteri Salo (vt) 

rahastonhoitaja@porkkalanampujat.fi

Jäsenrekisteri

Petteri Salo
(vt)

 

jasenrekisteri@porkkalanampujat.fi

Tiedotus, www-sivut

Kimmo Korpijaakko

0400392660

tiedotus@porkkalanampujat.fi

Johtokunnnan jäsen

Markus
Haggren,
Osku Montin,
Paavo Selänne,
Janne Räsänen,
Heikki Tikkanen

 

 
Muut vastuut   

Www-sivut, tekninen toteutus

Web Admin

 

webadmin@porkkalanampujat.fi

Muut toimihenkilöt   

Haulikko

Jani Nevanperä

0405404968

haulikko@porkkalanampujat.fi

Hirvi- ja metsästysammunta

Asevastaava

Perinneaseet

Pasi Kesäniemi0404802322hirvi@porkkalanampujat.fi
IDPAJyrki Enho0400364413idpa@porkkalanampujat.fi
Ilma-aseetVesa Ennevaara0405609696ilma-aseet@porkkalanampujat.fi

Kivääri

Asevastaava

Matti Peippo

0442391227

kivaari@porkkalanampujat.fi

MustaruutiTaneli mustaruuti@porkkalanampujat.fi

Nuoriso

Jani Nevanperä

0405404968

nuoriso@porkkalanampujat.fi

Pistooli

 

 

pistooli@porkkalanampujat.fi

Practical

 

 

practical@porkkalanampujat.fi

SiluettiNiklas Lindberg siluetti@porkkalanampujat.fi
Ampuma-asekouluttajat (AAK)

Peter Rönnberg

Kari Laaksonen

Jari Karppi

Sami Kallinen

Lasse Kammonen

 harrastustodistukset@porkkalanampujat.fi

Jäsenyyteen liittyvissä asioissa ota yhteyttä puheenjohtajaan. Tietojen muutokset jäsenrekisteriin mieluiten Osoitteen ja muiden tietojen muutokset - Porkkalan Ampujat ry