Toimihenkilöt ja yhteystiedot

Johtokunta  tehtava@porkkalanampujat.fi

Puheenjohtaja

Jäsentodistukset

Marko Reinikainen ark. 16:00-

0400727720

puheenjohtaja@porkkalanampujat.fi

Varapuheenjohtaja

Harrastustodistukset

Ampuma-asekouluttaja (AAK)

Peter Rönnberg

0503872953

varapuheenjohtaja@porkkalanampujat.fi

harrastustodistukset@porkkalanampujat.fi

Rahastonhoitaja
IDPA
Jäsenrekisteri

Jyrki Enho

0400364413

rahastonhoitaja@porkkalanampujat.fi

idpa@porkkalanampujat.fi

jasenrekisteri@porkkalanampujat.fi

Practical

Kari Laaksonen

0440494240

practical@porkkalanampujat.fi

Sihteeri, www-sivujen päivitys

Johanna Herrala

0509118115

sihteeri@porkkalanampujat.fi

 

Hirvi- ja metsästysammunta

Asevastaava

Perinneaseet

Pasi Kesäniemi

0404802322

hirvi@porkkalanampujat.fi

Tiedotus, www-sivut

Kimmo Korpijaakko

0400392660

tiedotus@porkkalanampujat.fi

Ampumapöytäkirjat ja      käyttöilmoitukset, jäsenkortit

Marko Reinikainen ark. 16:00-

0400727720

jasenkortit@porkkalanampujat.fi
Muut vastuut   

Www-sivut, tekninen toteutus

Web Admin

 

webadmin@porkkalanampujat.fi

Muut toimihenkilöt   

Haulikko

Jani Nevanperä

0405404968

haulikko@porkkalanampujat.fi

Mustaruuti

Taneli

 

mustaruuti@porkkalanampujat.fi

Kivääri

Asevastaava

Matti Peippo

0442391227

kivaari@porkkalanampujat.fi

Siluetti

Niklas Lindberg

 

siluetti@porkkalanampujat.fi

Nuoriso

Jani Nevanperä

0405404968

nuoriso@porkkalanampujat.fi

Ilma-aseet

Vesa Ennevaara

0405609696

ilma-aseet@porkkalanampujat.fi

PistooliMarko Reinikainen (vt.)

Marko Reinikainen ark. 16:00-

pistooli@porkkalanampujat.fi

Jäsenyyteen liittyvissä asioissa ota yhteyttä puheenjohtajaan. Tietojen muutokset jäsenrekisteriin mieluiten Osoitteen ja muiden tietojen muutokset - Porkkalan Ampujat ry